Senior tanácsadó

Az Assessment Systems egy dinamikusan fejlődő – régiós szinten meghatározó – HR tanácsadó cég, ahol több száz ügyfelünknek segítünk megoldani a munkavállalóikkal kapcsolatban felmerült kihívásaikat. Meggyőződésünk, hogy az emberek a szervezetek sikerének a kulcsai! Fontos számunkra a csapatmunka és szoros kapcsolatban dolgozunk az ügyfeleinkkel is, hogy a legmagasabb szintű megoldásokkal tudjuk őket támogatni.

Milyen napi feladataid lesznek?

  • A tanácsadói csapatot segíted tudásoddal és irányításoddal a mindennapokban
  • Te leszel az első számú szakmai kapcsolat az ügyfeleid felé
  • Naprakészen tudni fogod milyen kihívásokkal küzdenek az ügyfeleid és ezekre kínálsz nekik megoldásokat
  • Ügyfélprojekteket menedzselsz néhol egyedül, néhol pedig csapatban
  • Szervezetfejlesztési és egyéni HR projekteket vezetsz, illetve ezekben veszel részt
  • Tréningeket, Assessment- és Development Centereket és egyéb fejlesztési programokat bonyolítasz és fejlesztesz
  • Kompetencia, talent-menedzsment és vezetőfejlesztő programok kialakításában, lebonyolításában és menedzselésében veszel részt
  • Szakmai konferenciákon veszel részt, akár előadóként is

Amit kínálunk:

  • Egy összetartó, barátságos csapat támogatását és rendszeres csapatépítő alkalmakat;
  • Képzési és fejlődési lehetőségeket (saját tréning-költségvetés);
  • Önálló projektvezetési lehetőségeket;
  • Világszinten elismert személyiségmérési és módszertan megismerését;
  • Nincs két egyforma munkanap (változatos események és feladatok);
  • Teljesítményhez kötött bónusz-rendszert havi fix fizetés mellett;
  • Marketing- és rendezvénycégekkel való együttműködés
  • Céges laptop, telefon biztosítását;
  • Rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőséget (Home Office);
  • Nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget;
  • Központi elhelyezkedésű, belvárosi, kutya- és cicabarát irodát;
  • Gyümölcs, limonádé és fagyi napokat
  • Cafeteriát.

Téged keresünk, ha:

  • Gazdasági vagy pszichológus végzettséged van
  • Már 5 éves munkatapasztalattal rendelkezel
  • Érdeklődsz a HR és az üzleti sikeresség kapcsolata iránt
  • Határozott vagy és nem rettensz meg kapcsolatba lépni az ügyfeleiddel
  • Magabiztosan tudod felmérni az ügyfeleid igényeit
  • Érdekelnek az emberek, a fejlesztés és a személyiségtesztek
  • Képes vagy komplex megoldásokban gondolkodni
  • Aktívan és tárgyalóképesen beszélsz angolul
  • Ügyesen kezeled az MS Office alkalmazásokat

"*" a kötelező mezőket jelöli

Dobd a fájlt ide, vagy
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc., Max. file size: 10 MB, Max. files: 2.